MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2

Zgjedhja ideale për pushimet tuaja në Shqipëri

Rezervoni pushimet më të bukura në këtë hotel elegant me 4 yje, ku ne i kushtojmë vëmëndje cdo detaji, që ju të kaloni pushimet me clodhese me ekperienca të paharrueshme.

Kaloni ditët tuaja nën diellin e nxehtë, në plazhin privat të hotelit tonë, apo shplodhuni pranë pishinës, duke shijuar kokteilin tuaj të preferuar, të përgatitur me dashuri dhe profesionalizëm nga stafi yne i talentuar. Nxitni ndjesitë e ushqimeve me shijet Mediterriane, me ushqime të pergatitura me një miks perfekt të gatimit modern ndërthurur me receta tradicionale Shqiptare dhe me produkte bio të komunitetit local.

Na lejoni t’ju llastojmë; me mikpritjen tonë të përsosur, ne një ambjent elegant, dhe rehatinë si “një shtepi larg shtepisë”. Në dhomat me hapesirë te bollshme, me pajisje moderne, ne mund të kujdesemi per të gjitha nevojat tuaja, nderkohë që ju shijoni një perendim perfekt nga ballkoni i dhomes tuaj.

PSE MARBELLA?

  • Plazh privat
  • Pozicioni i përshtatshëm i hotelit pranë atraksioneve lokale
  • Atmosfere e qetë dhe relaksuese
  • Akomodim elegant me pamje të mrekullueshme nga deti apo lulishtja jonë
  • Nje hotel me koncept boutique, që ofron facilitete moderne
  • Shërbim i personalizuar me një ekip të dedikuar që kujdeset për cdo nevojë tuajën
  • Eksperienca unike që përfshijnë erskursione degustimi verash, apo aktivitete të tjera me game të gjërë.
  • Vlerë ekselente për investimin tuaj

 

5 ARSYE PER TE REZERVUAR DIREKT

CMIMI MË I MIRË I GARANTUAR FLEXIBLE CANCELLATION POLICY TRANSPORT PRIVAT NË/NGA QËNDRA E DURRESIT PA PAGËSË CHECK-OUT I ZGJATUR APO CHECK-IN HERËT, NË BAZË TË DISPONIBILITETIT OFROHET PIJE MIRËSEARDHJE NË MBËRRITJE

Rishikimet e mysafirëve

99% Lexoni çfarë kanë për të thënë mysafirët tanë për përvojën e tyre me ne!

EKSPERIENCA

Eksperienca unike ZBULONI

RESTORANT

Një restaurant sharmant me nuanca shijesh të vecanta ZBULONI

BAR

Festoni momentet ZBULONI