MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2

Këto dhoma ofrojnë një hapësirë të qetë dhe komode, tërësisht të pajisura me një dekor natyral. Dhomat tona standarte janë për një pushim të rehatshëm dhe të paharrueshme.

Deluxe Family Rooms
DISCOVER
DHOMAT STANDARD REZERVONI TANI
Elegant Deluxe Rooms
DISCOVER

Lehtesirat

24 m² Ballkon Pamje nga kopshti Air conditioning Banjo private Free parking Falas WiFI