MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2

Hapësirë dhe atmosferë e këndshme, e ideuar posacërisht që t’ju ofrojë cdo gjë që ju keni nevoje për të pushuar me klas. Arredim i bukur me disenjim modern. Të gjitha dhomat janë tërësisht të pajisura me të gjitha facilitetet moderne.

Standard Rooms
DISCOVER
DHOMAT ELEGANTE DELUKS REZERVONI TANI
Deluxe Family Rooms
DISCOVER

Lehtesirat

24 m² Ballkon Pamje nga kopshti Air conditioning Banjo private Free parking Falas WiFI