MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2

Dhomat Familjare Deluks janë ideuar për pushimet përfekte të familjes tuaj, me ballkone që shikojne mbi detin Adriatik. Pamja nga lulishtja është gjithashtu e mrekullueshme. Arredim modern me ngjyra natyrale, në rehatine e një krevati dopio dhe një tek.

Standard Rooms
DISCOVER
DHOMAT FAMILJARE DELUKS REZERVONI TANI
Elegant Deluxe Rooms
DISCOVER

Lehtesirat

24 m² Ballkon Pamje nga kopshti Air conditioning Banjo private Flat-screen TV