MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2

Festoni momentet, ndersa shijoni kokteile të mrekullueshme, dhe gëzohuni nën shërbimin e mikpritjes së hotelit tonë. Programi i mbrëmjës me muzike Live dhe kërcime, do të zbukurojë qëndrimin e pushimeve tuaja, duke provuar enërgjinë dhe gëzimin e netëve me tematika të ndryshme Mesdhetare.

Ejani dhe na vizitoni- Ne ju mirëpresim që të kalojmë veren sëbashku!