MENU
AL
REZERVONI TANI +355 686952996
REZERVONI TANI
2
MARBELLA BEACH HOTEL
Bulevardi i Pishave, Golem, Albania
+355 686952996
MARBELLA BEACH HOTEL

Marbella Beach Hotel ndodhet në zemër të plazhit të gjatë të Golemit, në Durres Shqiperi. I vendosur në buzë të detit Adriatik, hoteli është pranë pedonales, restoranteve, dyqaneve, dhe shume atraksione të tjera lokale.

A e dini që ndodhemi vetëm 20 minuta larg qytetit historik të Durresit, ku ju mund të vizitioni muret antike rrethuese të qytetit, apo amfiteatrin Roman me të vërtëtë mahnitës, dhe një ndër më të mëdhënjtë në Ballkan. Ose mund të zgjidhni të vizitoni Tiranën, Kryeqytetin Shqiptar, i cili ndodhet 40 minuta larg me autoveture. Tirana është një qytet vibrant, me një jetë natë tepër aktive, por në të njëjtën kohë e mbushur me histori e muzeume, ku shpaloset një kulture e pasur dhe më shume tradita Shqiptare.